Od dłuższego czasu nie mogliśmy znaleźć chwili na aktualizację naszych realizacji na stronie, dzisiaj udało się wrzucić kilka wybranych projektów. Oto one:

 

TextAdvisors

work_textadvisors

Prace dla TextAdvisors objęły identyfikację wizualną, konsultację copywritingu i responsywną witrynę WWW (w stylu one-page design). Nowoczesne przeglądarki obsługujące HTML5/CSS3 wyświetlają odwiedzającym subtelne animacje elementów graficznych, co w założeniu miało być przyjemnym dla oka dodatkiem, jednocześnie nie zakłócając odbioru treści właściwej.

 

Strona WWW

 

Gojijagoda

work_gojijagoda

Gojijagoda to minisklep, który wykonaliśmy również w technice Responsive Web Design. Zajęliśmy się również copywritingiem, stworzyliśmy logo, a wszystkie zdjęcia użyte do produkcji witryny są naszego autorstwa. W pakiecie z witryną klient otrzymał szablon allegro, spójny z tematem graficznym witryny, a także profil Facebook wraz z grafiką.

 

Strona WWW

 

Dyktafon.net

work_dyktafon

 

Dla dyktafonu przygotowaliśmy minimalistyczną, przejrzystą, responsywną szatę graficzną. Fajnie, kiedy możemy uczestniczyć w powstawaniu innowacyjnych aplikacji internetowych – za pomocą dyktafonu można nagrywać pliki dźwiękowe dzwoniąc na odpowiedni numer. System sam rozpozna właściciela urządzania i zapisze w chmurze dane z jego mikrofonu.

 

Strona WWW

 

Jak na razie całkiem czerwono… Dla odmiany trochę błękitu:

 

Domy w Kątach Wrocławskich

work_domyszeregowee

 

Powstające w Kątach domy otrzymały solidny, internetowy wizerunek. Na stronie można znaleźć plany, zdjęcia z budowy i wizualizacje.

 

Strona WWW

 

MetalRulez

work_metalrulez

 

Archaiczny design sporego serwisu poświęconego Heavy Metalowi doczekał się odświeżenia. Zajęliśmy się redesignem graficznym i kompletną przebudową systemu zarządzania treścią. Ciekawym wyzwaniem było przekonwertowanie istniejącej bazy artykułów do współczesnych formatów. Chcieliśmy zachować rozpoznawalne elementy identyfikacji (takie jak błyskawice) więc postanowiliśmy dodać do serwisu „burzową” animację nagłówka.

 

Strona WWW

 

Hip Hop Kemp Flashback


Dla agencji Joytown (polskiego promotora festiwalu) przygotowaliśmy krótkie wideo przedstawiające atmosferę imprezy.