Jesteśmy zaszczyceni, że możemy przybliżyć Wam sylwetki członków naszego kreatywnego zespołu. Pierwszą z nich jest Sonia zajmująca się fotografią.

IMG_0215

Fotografia w nowych mediach to przede wszystkim prezentacja jakości, świeżości i kreatywności. Nie ma tu miejsca na prace nieestetyczne, a charakter takich fotografii powinien wzbudzać entuzjazm odbiorców. W Internecie jest już wystarczająco dużo zbędnych i mało znaczących obrazów i treści.  Fotografia w mediach ma zachęcać do sprawdzenia oferty, dokonania zakupów, zapoznania się z dalszymi informacjami, nawiązania kontaktu…

IMG_8675 (414)dodac ps 2

IMG_2384 PS od Soni sensja

Sonia zajmuje się fotografią od 6 lat, a jej początki wiążą się z chęcią pokazania mamie, że czwartego aparatu z kolei nie zepsuje i udowodni, że potrafi obchodzić się z nim delikatnie.

IMG_9565sensja

Jej osoba to dowód na to, że sukces na polu zawodowym ma swój zalążek w naszych pasjach i zamiłowaniach. Osiągnięcia w zawodowej fotografii powstały z czystego sentymentu i chrapki na uwiecznienie osób w ważnych dla nich momentach. Pierwsze zdjęcia wykonywała za darmo, a to ludzie zaczęli dzwonić i dowiadywać się o przygotowanie dla nich sesji i udziału Sonii i jej aparatu w biznesowych, jak i osobistych wydarzeniach. Po paru latach cieszy się wieloma realizowanymi zleceniami  i lekko smuci z powodu mniejszej ilości czasu dla znajomych ;) Realizacją fotografii na własną rękę zajmuje się pod tajemniczą banderą – Sensja (http://sensja.com)

IMG_0464pssensja

Po takim czasie spędzonym z aparatem w ręku, Sonia wiedziała dokładnie w czym jest najlepsza i czym chce się zająć. Dlatego jej prace skupiają się na fotografowaniu wydarzeń (ma słabość do fotografowania ślubów), tworzeniem zdjęć reklamowych, portretów biznesowych, portfolio modeli i modelek. Uwielbia też pracę ze stylistami i projektantami. Jest jasne, że fotograf to nie tylko fach w ręku, ale umiejętność pracy z klientami. Sonia jest więc na tyle predysponowana, aby zadbać o miłą i komfortową atmosferę podczas sesji i profesjonalne efekty w postaci znakomitych zdjęć po jej zakończeniu.

IMG_3191portret biznesowy

Jasne, że to nie wszystko. A co z dobrym sprzętem? Sprzęt używany przez  Sonię pozwala na tworzenie wysokiej jakości zdjęć i nie ma tu mowy o trudnościach technologicznych.

1 SENSJA